Rainbow Six Extraction má za sebou úspěšný první týden

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ubisoft

Včera tomu byl přesně týden, co vyšla nejnovější kooperační hra Rainbow Six Extraction, ve které se v tříčlenném týmu snažíte parazitické nepřátele z vesmíru poslat zpátky tam, odkud přišli. Ubisoft si pochvaluje nynější čísla. Za první týden si titul zahrálo přes tři miliony hráčů, což není vůbec špatné. Počet zřejmě nadále poroste, protože už včerejším dnem byla spuštěna funkce Buddy Pass. Ta umožní dalším dvěma hráčům se k vám připojit do hry bez toho, aby ji vůbec vlastnili. I když je Buddy Pass omezen pouze na čtrnáct dní, je to dostatečná doba, aby si potencionální hráči titul řádně vyzkoušeli a případně se rozhodli o jeho koupi po uplynutí zkušební doby.

Rainbow Six Extraction na výběr nabízí celkem osmnáct hratelných operátorů, z nichž každý má trochu jiné schopnosti, vybavení, arzenál i taktiku. Níže si o této hře můžete přečíst celou naši recenzi nebo se podívat na přehled všech operátorů a jejich schopností.

České i zahraniční recenze se sice různě liší v celkovém hodnocení, ale jak je vidět, hra přitáhla značnou pozornost a zatím se jí daří. Bohužel je její největší nevýhodou fakt, že pokud nemáte parťáky, se kterými byste se společně vrhli do víru tvrdých bojů, nejspíše si spolupráci s náhodnými hráči tolik neužijete a hra v ten moment přichází o své největší kouzlo. Mít tak své dva věrné kamarády do týmu se rozhodně vyplatí.

Zdroj: Ubisoft

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn