Rainbow Six Extraction – spolupráce

Rainbow Six Extraction má za sebou úspěšný první týden

28. 1. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Včera tomu byl přesně týden, co vyšla nejnovější kooperační hra Rainbow Six Extraction, ve které se v tříčlenném týmu snažíte parazitické nepřátele z vesmíru poslat zpátky tam, odkud přišli. Ubisoft si pochvaluje nynější čísla. Za první týden si titul zahrálo přes tři miliony hráčů, což není vůbec špatné. Počet zřejmě nadále poroste, protože už včerejším dnem byla spuštěna funkce Buddy Pass. Ta umožní dalším dvěma hráčům se k vám připojit do hry bez toho, aby ji vůbec vlastnili. I když je Buddy Pass omezen pouze na čtrnáct dní, je to dostatečná doba, aby si potencionální hráči titul řádně vyzkoušeli a případně se rozhodli o jeho koupi po uplynutí zkušební doby.

Rainbow Six Extraction na výběr nabízí celkem osmnáct hratelných operátorů, z nichž každý má trochu jiné schopnosti, vybavení, arzenál i taktiku. Níže si o této hře můžete přečíst celou naši recenzi nebo se podívat na přehled všech operátorů a jejich schopností.

České i zahraniční recenze se sice různě liší v celkovém hodnocení, ale jak je vidět, hra přitáhla značnou pozornost a zatím se jí daří. Bohužel je její největší nevýhodou fakt, že pokud nemáte parťáky, se kterými byste se společně vrhli do víru tvrdých bojů, nejspíše si spolupráci s náhodnými hráči tolik neužijete a hra v ten moment přichází o své největší kouzlo. Mít tak své dva věrné kamarády do týmu se rozhodně vyplatí.

Zdroj: Ubisoft

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.