Palwordl – logo

Palworld se nám představuje v nové ukázce

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nový trailer na hru Palworld kombinuje lov příšer v otevřeném světě připomínající Pokémon Legends: Arceus s brutální střílečkou z pohledu třetí osoby. Chystaný nezávislý titul, za nímž stojí společnost Pocketpair, umožní hráčům bojovat, chovat a konzumovat záhadná stvoření podobná pokémonům zvaná Pals. Palworld kombinuje přežití, crafting i zbraně a vytváří tak možná bizarní, avšak nepopiratelně jedinečný zážitek.

Zdroj: Pocketpair

Ve videu můžeme vidět, že stejně jako Pokémon Legends: Arceus umožňuje titul bojovat, sledovat a sbírat příšerky v rozsáhlém prostředí otevřeného světa. Hráči Palworldu se však nebudou jen plížit k divokým stvořením nebo s nimi bojovat pomocí vlastních příšerek, budou proti nim bojovat i moderními střelnými zbraněmi, jako jsou brokovnice a útočné pušky. Neobvyklý titul od společnosti Pocketpair rovněž umožňuje hráčům spřátelit se se svými kamarády, nicméně tato kreslená stvoření lze také zabíjet pro maso nebo je nutit k těžké manuální práci.

https://www.youtube.com/watch?v=-EJckERWcO0&t=49s

Zdroj: igdb

Zdá se, že si Palworld vypůjčil mnoho prvků z Pokémon Legends: Arceus, především skrze detailní otevřený svět a systém sbírání nestvůrek, připravovaný nezávislý titul však obsahuje i jiné mechaniky. Kombinace kreslených pokémonů se střelnými zbraněmi z reálného světa je zvláštní, avšak od konkurence Palworld odlišuje. Hra bude uvedena na trh v roce 2022, takže hráči budou moci brzy v otevřeném světě stopovat příšery a používat moderní zbraně.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.