Update v Bloodhuntu opraví ovládání i vyváženost

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sharkmob
Tzv. „červnový komunitní update“ přinese do Bloodhuntu již příští měsíc tolik vytoužené změny, po nichž hráči této nedávno vyšlé battle royale volali. Sharkmob se tak ukazuje jako studio, které příkladně naslouchá samotným hráčům.
Bloodhunt červen update střecha
Největší prostor ve svém příspěvku Sharkmob věnoval ovládání na gamepadu. Počet úprav je zde značný, ať už jde o navigaci v prostoru / rychlost otáčení, míření nebo asistenci při míření. Měli bychom se dočkat lepší responzivity, což by zvláště hráčům na konzolích mohlo přijít vhod a vyvážit crossplay.
Opravy se dočká také několik bugů na PS5 i PC, včetně chybného matchmakingu (mohlo se stát, že vám hra nenašla spoluhráče a hráli jste např. v režimu trojic sami). Sharkmob neříká, že by tento problém byl vyřešen zcela, ale má se snížit jeho frekvence.
Bloodhunt červen update Klementinum
Na co se osobně těším já, jsou úpravy v celkové herní vyváženosti, které podle mě Bloodhunt potřebuje jako sůl. Jsou to tyto:
  • Snížena doba Bloodhuntu
  • Doba schopnosti archetypu Enforcer „Flesh of Marble“ byla snížena
  • Zvýšena doba dočasné nesmrtelnosti po oživení
  • Sníženo množství zdraví „ukradeného“ zbraněmi na blízko
  • Nové vyvážení brokovnic
Úplně nakonec se můžeme těšit na podporu VRR (proměnné obnovovací frekvence) na PS5. Bloodhunt je dostupný na PC (Steam) a PS5 a je free-to-play.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn