Vampire The Masquerade – Bloodhunt – úvodka

Update v hry Bloodhunt opraví ovládání i vyváženost

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: Sharkmob

Tzv. „červnový komunitní update“ přinese do hry Bloodhunt již příští měsíc tolik vytoužené změny, po nichž hráči této nedávno vyšlé battle royale volali. Sharkmob se tak ukazuje jako studio, které příkladně naslouchá samotným hráčům.

Největší prostor ve svém příspěvku Sharkmob věnoval ovládání na gamepadu. Počet úprav je zde značný, ať už jde o navigaci v prostoru / rychlost otáčení, míření nebo asistenci při míření. Měli bychom se dočkat lepší responzivity, což by zvláště hráčům na konzolích mohlo přijít vhod a vyvážit crossplay.

Opravy se dočká také několik bugů na PS5 i PC, včetně chybného matchmakingu (mohlo se stát, že vám hra nenašla spoluhráče a hráli jste např. v režimu trojic sami). Sharkmob neříká, že by tento problém byl vyřešen zcela, ale má se snížit jeho frekvence.

Na co se osobně těším já, jsou úpravy v celkové herní vyváženosti, které podle mě Bloodhunt potřebuje jako sůl. Jsou to tyto:

  • Snížena doba Bloodhuntu
  • Doba schopnosti archetypu Enforcer „Flesh of Marble“ byla snížena
  • Zvýšena doba dočasné nesmrtelnosti po oživení
  • Sníženo množství zdraví „ukradeného“ zbraněmi na blízko
  • Nové vyvážení brokovnic

Úplně nakonec se můžeme těšit na podporu VRR (proměnné obnovovací frekvence) na PS5. Bloodhunt je dostupný na PC (Steam) a PS5 a je free-to-play.

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.