Vampire the Masquerade

Paradox oznámil šest her Vampire the Masquerade jako součást New Bound Initiative

24. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Paradox Interactive prostřednictvím World of Darkness oznámil tzv. Unbound. Jedná se o iniciativu pro nezávislé vývojáře k vytváření her zasazených do světa Vampire: The Masquerade. Kromě této iniciativy bude vypuštěno šest titulů z Vampire Jam, jedná se o: Praxis, The Chantry Trials, The Game of Elders, Descent, Prodigal a The Autumn People.

1) Praxis – hrajete za upíra, který se chce pomstít princi z Portlandu za to, že mu zabil otce2) The Chantry Trials – logická hra, ve které budete procházet zkouškami

3) The Game of Elders – hráč se bude snažit přežít s karetním balíčkem

4) Decent – hororovka, kde se hráč snaží odhalit tajemství Kindred

5) Prodigal – atmosférická point-and-click hra

6) The Autumn People – budete bojovat proti Druhé inkvizici ve střílečce z pohledu první osoby

Slovy community developera Martyna Zycha: „Pro Vampire Jam v loňském roce jsme si uvědomili, jak vášnivá je naše komunita při vytváření her Vampire: The Masquerade. I když jsme mohli udělat pouze jednu hlavní cenu (dostala ji Heartless Lullaby), věděli jsme, že musíme vytvořit platformu, která naší komunitě umožní pracovat na dalších projektech, které milují, a zároveň jim poskytne podporu, kterou potřebují k úspěchu. Dokud budou fanoušci World of Darkness pokračovat ve vytváření skvělých her, budou přes Unbound přicházet další tituly.“

Všichni vývojáři mohou své projekty předkládat v tomto odkazu. Pokud tedy máte v hlavě nějaký nápad nebo nějakou hru, klidně se o ně podělte. Všechny hry, které budou spuštěny pomocí projektu Unbound, mohou získat další marketingovou podporu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.