Madden NFL 24 - náhled

PC verze Madden NFL 24 bude konečně vycházet z konzolí nové generace

11. 6. 2023
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Madden NFL 24 přinese pro počítačové hráče jednu zásadní změnu. Tato verze totiž konečně přinese novinky z konzolí nové generace, na druhou stranu ale také vzroste její cena.

Titul by tak měl do PC verze přinést některé revoluční změny a novinky. Asi tou největší by mělo být přidání technologie FieldSense, která se v sérii poprvé objevila minulý rok, avšak pouze na konzolích Playstation 5 a Xbox Series X/S. Tato funkce nabízí například vylepšenou AI nebo nový animační systém. Dále se můžeme na počítačích těšit na cross-play multiplayer nebo režim Superstar, které rovněž byly dosud k dispozici pouze na konzolích nové generace.

Všechno ale není tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Spolu s novinkami také přijde i vyšší cena za PC verzi, která již nebude v základu 60 euro jako u Madden NFL 23, ale 70 euro, což je nový standard u konzolí nové generace. Deluxe Edition by poté měla vyjít na 100 euro. Hra Madden NFL 24 vyjde 18. srpna letošního roku pro PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.