Counter Strike 2 náhled

PGL Major 2021 nebude probíhat pouze online

18. 9. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Konečně je to tady! PGL Major 2021 bude doopravdy probíhat ve Švédsku, konkrétně ve Stockholmu, a to s živým publikem. Celý turnaj v Counter Strike: Global Offensive se bude odehrávat v Avicii Aréně a probíhat bude od 26. října do 7. listopadu.

„Se zrušením všech vnitřních omezení je Avicii Aréna připravená být opět plná fanoušků, poprvé za posledních patnáct měsíců,“ oznamuje PGL v tiskové zprávě. Prize pool bude činit neuvěřitelné dva miliony dolarů, což je zatím největší prize pool v historii turnajů v CS:GO

Lístky na PGL Major si budete moci zakoupit již 22. září, což je za necelý týden. Lístky však bude možné koupit pouze na playoffs, které budou probíhat od 4. do 7. listopadu. Podle dostupných informací by se mělo turnaje zúčastnit 24 týmů. Osm nejlepších týmů se probojuje do zmíněných playoffs. PGL Major 2021 bude první Counter Strike: Global Offensive Major s živým publikem od září 2019. Všechny dosavadní turnaje kvůli pandemické situaci probíhaly pouze přes stream.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.