Sherlock Holmes už v listopadu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Frogwares

Před dvěma dny jsme vás informovali o odložení Sherlocka Holmese a jeho nového dobrodružství „Chapter One“. Ve čtvrtek vývojářské studio Frogwares, které můžete znát díky lovecraftovské mysteriózní hře The Sinking City, potvrdilo novým trailerem datum uvedení Sherlocka pro platformy PC a next-gen konzole. Později také upřesnilo, že na verzích pro PS4 a Xbox One se stále pracuje. Měly by však dorazit o několik týdnů později.

Zdroj: Frogwares

Základní verze hry stojí 44,99 € a Deluxe edice je k dispozici za 59,99 €. V Deluxe edici naleznete season pass s misemi „Mycroft’s Boast“, „Saints and Sinners“, „M is for Mystery“, „No Fun“ a další bonusový obsah. Přeobjednáním kterékoli z těchto edic získáte také další odměny, včetně bezplatné digitální kopie hry Sherlock Holmes Crimes and Punishments, dobře přijaté verze Sherlocka od společnosti Frogwares z roku 2014 na stejné platformě.

Stáváme se jednadvacetiletým Sherlockem, který je oproti tomu, jak ho známe z různých příběhů, o něco arogantnější. Děj zavede Sherlocka a jeho partnera Johna na ostrov Cordona, aby zde navštívili rodinné sídlo Holmesů a vyřešili zde řadu záhad.

Sherlock Holmes je akční adventura v otevřeném světě s lehkými souboji a střelbou. Vyšetřujete, ohledáváte místa činu a vyslýcháte podezřelé, shromažďujete a vyhodnocujete důkazy. Interpretujte si vše ve své mysli a vyvozujte závěry. V traileru ke hře se také uvádí, že Sherlockovy schopnosti ještě nebyly zdokonaleny, proto je možné, že se spletete. Rovněž nás varují před unáhlenými závěry, protože některé závěry mohou být brzy k dispozici, ale to neznamená, že jsou správné. Špatná argumentace nebo zbytečně tvrdé metody mohou poškodit váš vztah s Johnem, proto buďte co nejdůkladnější.

Na nového Sherlocka se můžeme těšit už 16.listopadu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn