The Deep Earth Collection – ovladače

PlayStation představil The Deep Earth Collection

16. 9. 2023
Zdroj náhledu: blog.playstation.com

Protože barviček v našem životě není nikdy dost, příslušenství ke konzoli PlayStation 5 se opět rozrůstá o nové kryty. Na včerejší prezentaci State of Play byla odhalena nejnovější The Deep Earth Collection, která vám umožní si svůj bezdrátový ovladač DualSense a konzoli PS5 opatřit hladkým kovovým povrchem hned ve třech zářivých variantách – Volcanic Red, Cobalt Blue a Sterling Silver.

Zdroj: blog.PlayStation

„Při vytváření této nové kolekce ovladače DualSense a barev krytu konzole PS5 jsme čerpali inspiraci z krásných a silných odstínů, které se nacházejí v hlubinách planety Země. Barvy jsme vylepšili přidáním kovového povrchu pro dotek sofistikovanosti.“„Volcanic Red se může pochlubit bohatým zářivým červeným tónem. Cobalt Blue, na druhé straně, představuje hluboký odstín modré se zajímavými nádechy fialové. A konečně, Sterling Silver předvádí klasickou estetiku s jemným modrým podtónem.“

Předobjednávky The Deep Earth Collection startují ve středu 4. října. Na trh se Volcanic Red a Cobalt Blue dostanou 3. listopadu letošního roku, přičemž Sterling Silver dorazí až 26. ledna 2024. Maloobchodní doporučená cena pro kryty na ovladače je stanovena na 74,99 USD (cca 1 700 Kč), zatímco kryty na konzole by měly být k dispozici od 59,99 USD (cca 1 400 Kč). Datum uvedení na trh a dostupnost se prý může lišit v závislosti na regionu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.