Uncharted Legacy of Thieves Collection - Cover

Odhalil Sony v reklamě další Uncharted?

1. 2. 2023
 

Minulý týden se studio Naughty Dog údajně posunulo k jiným projektům, než je Uncharted, ke kterému se zřejmě nehodlá vracet. Nicméně se nikde nepsalo, že by tvorbu nemohl převzít úplně jiný tým. Nejnovější reklama od Sony navíc naznačuje, že tato možnost skutečně existuje. V přiloženém videu lze kromě reklamy na další produkty, včetně God of War, Horizon, Gran Turismo nebo Spider-Mana, vidět i neznámou postavu.

Jde o mladou dívku svítící si pochodní v jeskyni. Pokud navážeme na závěr Uncharted 4, můžete si vzpomenout, že se dle podoby jedná o Cassie, dceru Nathana a Eleny. Té se podaří objevit deník a fotografie z výprav rodičů a ti jí poté své trampoty vypráví. Bude tak zahájena nová série Uncharted s Cassie v hlavní roli? Na oznámení si ještě chvíli počkejme, nicméně pokračování, ačkoliv v nové sérii, je slibné.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.