Counter Strike 2 náhled

Po téměř roce hrálo CS:GO milión hráčů současně

5. 4. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Za poslední měsíce hra Counter Strike: Global Offensive, zkráceně CS:GO, zaznamenala nárůst hráčů hrajících v jeden moment. Před dvěma dny, to znamená 3. dubna, hrálo souběžně přes milión hráčů, přesněji 1 013 237. Naposledy bylo tak vysoké číslo zaznamenáno téměř před rokem, a to v květnu roku 2021. V momentě, kdy hrálo 1 miliónů hráčů, v CS:GO neprobíhal žádný velký turnaj ani žádná operace a oslava desátého výročí by měla přijít až v létě.

Nicméně i tak hru v posledních týdnech souběžně hrálo vždy kolem 900 000 hráčů a skoro každý víkend se toto číslo vyšplhalo téměř k jednomu miliónu. Jak v lednu, tak i v únoru hrálo souběžně přes 990 000 střelců v jeden moment, což znamená, že k miliónu nechybělo mnoho. Za zmínku jistě stojí, že toto je poprvé tak vysoké číslo od doby, kdy Valve rozhodlo, že za Prime se již musí platit, a účty bez Primu měly jisté nevýhody. Toto rozhodnutí vedlo k docela velkému poklesu hráčů.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.