Coca-Cola Zero Sugar Byte – úvodka

Přichází Coca-Cola Zero Sugar Byte s příchutí pixelů

4. 4. 2022
Zdroj náhledu: Coca-Cola

Energetické nápoje a další drinky s vysokým obsahem kofeinu jsou všeobecně vnímány jako jeden z hlavních hráčských nakopávačů. V posledních letech se však na trhu objevuje stále více „zdravějších“ variant, aby se tak staly dostupnější širší skupině konzumentů. Coca-Cola je samozřejmě jednou ze společností, které si tuto situaci uvědomily už dávno a svou nabídku stále rozšiřují o různé limitované edice. Do řady nealkoholických nápojů Creations nyní přibude nápoj s herní tematikou. Jednat se bude o Coca-Cola Zero Sugar Byte s příchutí pixelů. Jestli vás také tak, jako mě, zajímá, jak pixely chutnají, zbystřete.

Zatím je pouze představen koncept a skutečně pitná verze drinku přijde až 2. května ve velice limitovaném množství. K zakoupení bude pouze skrze oficiální webové stránky Coca-Cola Creations. Velikost jedné plechovky bude standardních 0,33 l a baleny budou po dvou… abyste prý jeden nápoj mohli vypít a druhý si ponechat do sbírky.

Zdroj: Coca-Cola

Coca-Cola tento drink vyvinula ve spolupráci s lifestylovou herní organizací PWR, kterou založil slavný influencer Lachlan Power a jejímž posláním je vést a inspirovat k růstu a rozvoji všechny hráče, tvůrce a další lidi. K propagaci Coca-Cola Zero Sugar Byte tato organizace vytvořila ostrov Pixel Point obsahující celkem čtyři multiplayerové minihry s názvem The Castle, The Escape, The Race a The Tower… celý ostrov je ovšem vystavěn v rámci hry Fortnite, ale ten ani Epic Games s touto akcí nemají oficiálně nic společného.

Coca-Cola Zero Sugar Byte byl na tomto ostrově k vidění už dříve. Plechovka se zde globálně objevila už koncem března. Jakmile se lidem dostane do rukou reálná plechovka, budou moct skrze naskenovaný kód vstoupit do speciální hry s globálními žebříčky. To nejlepší ovšem nakonec… objednávky budou spuštěny 2. května pro USA a některé země Latinské Ameriky. V Číně se prodej spustí až 23. května a potrvá do vyprodání zásob. A co Česko? Zase jako obvykle nic pro nás.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.