Počet hráčů Outriders se po vydání Worldslayer zvyšuje

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: People Can Fly

Po vydání prvního velkého rozšíření hry Outriders, Worldslayer, se počet hráčů ve službě Steam, a pravděpodobně i jinde, zvyšuje.

Původní spuštění hry Outriders provázelo několik nedostatků, které nakonec vedly i k nechvalně známým problémům s mazáním inventáře. Vývojáři však mnoho podobných technických problémů odstranili. Během 48hodinového předběžného přístupu k Outriders: Worldslayer se vyskytly jedna nebo dvě potíže, která však nebyly nijak kritické. Rozšíření je nyní k dispozici pro všechny a nejsou hlášeny žádné závažné problémy. 

Podle informací, které jako první uvedl Forbes, se počet hráčů na Steamu zčtyřnásobil. Historický vrchol byl pro hru 125 tisíc online hráčů v jeden okamžik. Postupem času toto číslo razantně klesalo a zastavilo se na zhruba necelých třech tisících hráčů v hlavní hrací čas. Po vydání Worldslayer se počet hráčů vyšplhal na 12 tisíc a toto číslo pomalu stoupá.

Outriders intro

Zdroj: People Can Fly

Outriders: Worldslayer na Steamu navyšuje komunitu

Samozřejmě je třeba zmínit, že tyto údaje jsou k vidění pouze na Steamu. Outriders: Worldslayer je k dispozici na konzolích PlayStation, Stadia a Xbox a je pravděpodobné, že k tomuto nárůstu dochází na všech platformách. Zdá se však, že se vracejí ti, kteří Outriders opustili a díky rozšíření zjistili, že hra je nyní v mnohem lepší kondici a má více obsahu.

Doufejme, že se to ukáže být pro Outriders skutečnou změnou, protože mnozí mají rádi svět, lore a herní mechanismy vybudované hrou od People Can Fly. Worldslayer k tomu přidává ještě něco navíc – novou kampaň, nový endgame obsah a další prvky. Uvidíme, zda je Worldslayer posledním kouskem DLC pro Outriders, ale bude zajímavé sledovat, kam se to bude ubírat dál.

Outriders jsou sice posledním dílem od People Can Fly, ale zdaleka ne posledním. Společnost v posledních letech značně expanduje, přidává a získává mnoho studií. V současné době má rozpracováno několik projektů, včetně VR adaptace jedné ze svých IP, hry v počátečním stádiu vývoje prostřednictvím samovydavatelského modelu, Project Gemini a Project Dagger a možná i dalších. Celkově to pro People Can Fly vypadá nadějně a okamžitá popularita Worldslayer je toho jen jedním z příkladů.

Zdroj: gamerant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn