House Flipper 2 – logo

Podpora simulátoru House Flipper nekončí, slibují tvůrci 

22. 1. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Již v roce 2018 vyšel snad jeden z nejúspěšnějších simulátorů posledních let, a to House Flipper. Renovovat zničené domy je jednoduše zábava a sama jsem se o tom přesvědčila, když jsem právě tento titul v minulosti recenzovala. Hra si i na Steamu vysloužila 93 % kladných recenzí. Po takovém úspěchu tedy nebylo velkým překvapením, že studio Empyrean, jež stojí za tímto počinem, oznámilo pokračování, kterého jsme se dočkali již minulý rok, konkrétně 14. prosince.

Otázkou tedy zůstává, zda mají tvůrci v plánu nadále podporovat první díl. Naštěstí nám na ni nyní samotné studio odpovědělo prostřednictvím oznámení na Steamu. „Po většinu roku 2023 jsme se soustředili čistě na to, aby House Flipper 2 dorazil včas. To se nám podařilo a jsme z toho nesmírně rádi a nadšení. Chápeme však, že se změnami, které House Flipper 2 přinesl, někteří z vás stále preferují první díl, a to je něco, co bereme v úvahu při plánování dalšího vývoje.“

Hráči se tak mohou těšit například na dva bezplatné updaty, které s sebou do hry přinesou nějaké novinky i opravy bugů. Překvapením možná může být fakt, že tvůrci mají dokonce v plánu vydat další DLC. Nicméně žádné přesné datum, ať už bezplatného updatu, nebo DLC, specifikované není.

Pokud jste fanoušky simulátorů a ještě jste House Flipper neokusili, nyní je ten správný čas! Na Steamu je totiž možné si jej zakoupit ve slevě, a to za necelých šestnáct eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.