Arcane – Jinx je zde

Pokračování Arcane má konečně datum vydání

10. 11. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

První řada úspěšného seriálu Arcane vyšla už před dvěma lety. Nyní nám jeho tvůrci konečně oznámili datum příchodu druhé řady. Seriál z prostředí League of Legends se zaměřil na dění v městečku Zaun, které je postaveno přímo pod Piltoverem, konkrétněji tedy na postavy, jako je Jinx, Vi, Caitlyn, Jayce nebo třeba Ekko.

Již první řada se dočkala mnohých pozitivních ohlasů díky svému detailnímu vykreslení psychologických profilů, úžasnému soundtracku a skvěle napsaným dialogům. Tvůrci seriálu oznámili, že seriál Arcane dostane i druhou řadu, avšak na výsledek si diváci musí počkat, jelikož kvalitu nelze nijak uspěchat. Jak se říká: trpělivost přináší růže, a v tomto případě splnili vývojáři to, co slíbili, a vypustili mezi fanoušky oznámení nové řady Arcane.

Druhá řada vyjde 24. listopadu příštího roku a my se rozhodně máme na co těšit! Seriál bude opět vysílán na streamovací platformě Netflix a očekává se opět devět epizod. V traileru můžeme vidět, jak Jinx kráčí po známém mostě a všude kolem ní létají trosky. Kdo ví, možná jde o návaznost na události z posledního dílu první řady.

Všechny dosud odvysílané epizody se těší velké oblibě, stejně jako samotný seriál. My budeme s napětím a očekáváním sledovat další vývoj a doufáme, že se tvůrcům opět povede stvořit dokonalé dílo. Studio Riot Games je totiž známé svým perfekcionismem a také neustálou touhou posouvat hranice na stále vyšší level.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.