Arcane – koukněme se na to, Jinx

Jaké nové postavy by se mohly objevit v Arcane 2?

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Vůbec první seriál ze světa populární hry League of Legends za sebou má více než výborný start. Fanoušci se nejprve obávali spolupráce Riotu s Netflixem, ale po odvysílání prvních třech dílů bylo nad slunce jasné, že Arcane si získá srdce i těch, kteří toto univerzum neznají vůbec. Oznámení druhé série na sebe nenechalo dlouho čekat, ale seriál představil pouze hrstku šampionů souvisejících s městy Piltover a Zaun. Arcane 2 by tak mohl obsadit nové tváře, které ještě nedostaly tu šanci zazářit.

Konec seriálu ukazuje zajímavé finále, které jistě v následující sérii bude hrát obrovskou roli a zřejmě změní také celkové směrování zápolení technologicky vyspělého města pokroku se zatuchlým a špinavým podsvětím. Jak už víme, Zaun se chce od Piltoveru osamostatnit a získat nezávislost. Z řad obyvatel Piltoveru se představil geniální vědec Jayce, ještě geniálnější Heimerdinger či sličná Caitlyn se silným smyslem pro spravedlnost. Zaun se naopak zaměřil na komplikovaný vztah sester Jinx a Vi. Jaké další přírůstky by tak druhá řada seriálu mohla začlenit do už tak zajímavého příběhu, aby jej udělala ještě více zajímavým?

Warwick

Velkým adeptem na účinkování v Arcane 2 je bezesporu Warwick. U této postavy fanoušci už nějakou dobu spekulují, zda by Singed mohl tělo Vandera nalézt a v zájmu záchrany jeho života jej geneticky upravit s vlkem. Jsou to ovšem pouhé spekulace na základě krátkého záběru přímo z první série, který tuto okolnost lehce naznačuje, ale zcela nepotvrzuje.

Zdroj: Riot Games

Camille

Další možnou postavou by mohla být Camille jakožto členka jedné z nejvlivnějších rodin Piltoveru. Klan Ferros v první sérii nebyl vůbec zmíněn, což je trochu podezřelé. Své bohatství ovšem získal hlavně díky těžbě vzácných krystalů… přesně těch, se kterými Jayce a Viktor experimentovali. Camille si však nechala své tělo upravit pár desítek let před Jaycovým zdokonalením hextech technologie. Jelikož Camille nestárne jako normální lidé, měla by za tu dobu nastřádat značnou sílu, kterou by mohl chtít využít kdokoliv z přeživších Jinxina útoku. Způsobů začlenění Camille do příběhu je hned několik, tak uvidíme, jestli toho Riot využije.

Zdroj: Riot Games

Ezreal

Vítaným přírůstkem by mohl být rovněž Ezreal, který je díky své popularitě na prvních příčkách vytoužených postav Arcane 2. Jakožto syn bohatých archeologů z Piltoveru se po jejich zmizení stal známým průzkumníkem, a proto by se jeho nepřítomnost v první sérii dala velice dobře vysvětlit tím, že se toulal po světě a až nyní se vrátil do svého rodného města.

Zdroj: Riot Games

Orianna

Další zajímavá teorie se točí kolem Orianny. Narodila se do bohaté piltoverské rodiny známého umělce Corina, který vyráběl nádherně zdobené protetické končetiny. Když v Zaunu došlo k chemické katastrofě, neuposlechla svého až příliš ochranářského otce a vydala se pomáhat civilistům i na úkor vlastního zdraví. Toxické výpary způsobily, že její tělo začalo umírat, a tak se její otec rozhodl nefunkční orgány vyměnit za mechanické části. Ke konci posledního dílu si fanoušci všimli drobného detailu, kdy Singed hledí na svůj medailon a zmiňuje se, že měl kdysi také dceru. V medailonu je fotografie dívky, která je až nápadně podobná Orianně. Pravé jméno Singeda není známo, a tak je dost možné, že by nám tímto Riot mohl naznačovat budoucí plány a velké odhalení.

Zdroj: Riot Games

Seraphine

Z dalších postav League of Legends by se ve druhé sérii mohla objevit například i Seraphine, jejíž příběh se nese v duchu sjednocování obyvatel Piltoveru a Zaunu prostřednictvím své hudby. Všechno to jsou ovšem pouhé odhady a spekulace. Na skutečné odpovědi si budeme muset počkat na druhou řadu seriálu, na kterou snad nebudeme muset čekat tolik dlouhých let, kolik zabrala produkce prvních devíti dílů.

Zdroj: Riot Games

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.