We Were Here Forever

Pokračování We Were Here bude již tento rok

12. 3. 2021
Zdroj náhledu: Total Mayhem Games

Dámy a pánové, připravte si svoje herní parťáky, protože zanedlouho zde bude již čtvrtý díl kooperativní hry We Were Here! Na všech předchozích dílech pracovalo studio Total Mayhem Games a u čtvrtého dílu tomu není jinak.

První díl s názvem We Were Here vyšel v roce 2017 a na Steamu byl a pořád je k dostání zdarma. Hra na Steamu dosáhla velice kladného hodnocení, a to 92 %. Není tedy divu, že studio s velice chytlavou kooperativní hrou pokračovalo. V roce 2018 jsme se dočkali druhého dílu We Were Here Too a o rok později jsme měli k mání i třetí pokračování, a to We Were Here Together.   

O čem série We Were Here vlastně je? Se svým herním partnerem vždy hledáte cestu, jak se dostat z určitých míst. Jeden z vás je takzvaný knihovník a druhý je průzkumník. Knihovník má vždy po ruce mapu či nějakou nápovědu, se kterou pomáhá svému partnerovi procházet herní úrovně. Není to ale tak jednoduché, jak se zdá. U některých úkolů, které musíte se svým parťákem splnit, se můžete pěkně zapotit.

Zdroj: Total Mayhem Games

Čtvrtý díl nese název We Were Here Forever. Trailer nám napovídá, že místo, kde se vše bude odehrávat, je zlověstný Castle Rock. Promlouvá na vás zvláštní hlas: „Byli jste zrazeni, nebo jen jednoduše nejste tak chytří? Přineste mi, co žádám, nebo trpte na věky!“ Tento hlas s šíleným smíchem patří strašidelné loutce, která vypadá jak šašek. Jaký příběh se bude odehrávat ve čtvrtém pokračování, nemůžeme s jistotou říct. Tajemný trailer nám ale napovídá, že se máme na co těšit.

Hry se dočkáme na konci roku 2021. Budete si ji moci zahrát na PlayStation 5, na PC a na Xbox sérii X|S.

Zdroj: GAMEBYTE

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.