PowerWash Simulator - náhled

PowerWash Simulator si zahrálo již 7 milionů hráčů

14. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Takový obrovský počet hráčů by u tohoto typu hry, jakým PowerWash Simulator je, čekal asi jen málokdo. Statistiky nicméně mluví jasně a jde vidět, že i na první pohled bizarní simulátor dokáže slavit velké úspěchy.

PowerWash Simulator se na herní scéně objevil v květnu roku 2021, kdy na Steamu vyšel v předběžném přístupu. Plná verze se následně objevila 14. července minulého roku a kromě PC zavítala také na konzole Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Napříč všemi platformami si k dnešnímu dni zahrálo PowerWash Simulator neuvěřitelných sedm milionů hráčů, což je na takový jednoduchý simulátor nezvykle velké číslo. Prvního velkého milníku však hra dosáhla už krátce po vydání, a to v září minulého roku, kdy si titul zahrálo celkem tři miliony hráčů.

Úspěch komentovalo i samotné vývojářské studio FuturLab: S více než 7 miliony hráčů jsme poctěni, že si tolik lidí našlo cestu k PowerWash Simulatoru. Síla v naší komunitě je hmatatelná. Od té doby, co jsme spustili Early Access, byla podpora našeho uklidňujícího simulátoru obrovská a jsme nesmírně vděční, že titul i po vydání slaví další úspěchy.“

Pokud nevíte, o čem PowerWash Simulator vlastně je, jedná se o hru, v níž umýváte a dodáváte nový lesk různým věcem. Svojí stylizaci se jedná spíše o oddechovku než o nějaký realistický simulátor. O to víc je proto tato meta překvapením, avšak i recenze na Steamu vypovídají, že si titul své místo mezi hráči rozhodně našel.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.