Devolver Direct - náhled

Další prezentace Devolver Direct dorazí v červnu

13. 5. 2023
Zdroj náhledu: Devolver Digital

Další Devolver Direct dorazí v létě, a to konkrétně v červnu, oznámila společnost na oficiálním účtu na Twitteru. Kdy konkrétně, však nevíme.

Jakých her se na prezentaci Devolver Direct dočkáme, není prozatím jasné, nicméně ve vývoji má Devolver Digital hned několik zajímavých titulů. Jsou mezi nimi například hra Gunbrella, Pepper Grinder nebo The Talos Principle 2. Možná se tedy dočkáme nějakých podrobností, ale samozřejmě není vyloučeno ani nějaké to oznámení nových projektů.

Jak se zdá, letošní červen bude nabitý opravdu hodně. První prezentací bude Summer Game Fest, který se uskuteční 8. června. Na něj 11. června naváže akce Xbox Games Showcase a to vše zakončíme o den později dalším Ubisoft Forward. Podle úniků plánuje i Playstation svoji konferenci, která by měla dorazit buď koncem května, nebo začátkem června. Letošní červen tak bude různých konferencí plný. Na jakou z nich se nejvíce těšíte vy?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.