Pragmata – úvodka

Pragmata posílá rozkošný vzkaz o svém odkladu

18. 11. 2021
Zdroj náhledu: Capcom

Vlna odkladu chystaných titulů na příští rok vesele pokračuje dál. Pokud byste chtěli sepsat všechny odložené hry do jednoho uceleného seznamu, zřejmě by se jeho délka dala srovnávat s účtenkou nákupů za doby koronové. Právě problémy způsobené světovou pandemií šíření nákazy Covid-19 mohou za většinu posunutých termínů. Stejný osud potkal také ohlášenou hru interního studia společnosti Capcom, Pragmata, u které došlo k odkladu o celý rok. Jelikož toho o hře zatím moc nevíme, ani termín vydání v roce 2023 nemusí být pevný.

Zdroj: Capcom

Titul Pragmata by měl vyjít na PC, PS5 a Xbox Series X/S. Slibuje co největší využití moderních technologií… zejména na konzolích. Z jednoho jediného traileru toho moc vyčíst prozatím nelze, ale už teď můžeme spekulovat o tom, jestli skutečně půjde o futuristickou adventuru podobnou Death Strandingu, kdy zřejmě vaše hlavní postava oděná do skafandru bude ve vylidněných ulicích New Yorku hledat vodítka toho, co a proč se s lidstvem stalo. Po boku budete mít malou dívku, o které nelze s jistotou tvrdit, jestli jde o robota, či o člověka s nadpřirozenými schopnostmi.

Vizuálně však jde o velmi přitažlivé dílo s postapokalyptických nádechem, takže je skutečně na co se těšit.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.