Age of Wonders 4

Předobjednejte si Age of Wonders 4

5. 3. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Paradox Interactive láká pomocí nejnovějšího traileru k předobjednání hry Age of Wonders 4. Tato fantasy 4X strategie má tedy danou cenu, standardní verze na Steamu bude stát necelých padesát euro (1 250 korun), na PS Store to bude 1 319 korun a na Xbox Store to bude 1 429 korun. Premium Edition na Steamu bude za necelých devadesát eur (2 000 korun), na PS Store za 2 379 korun a na Xbox Store 2 574 korun. Asi vám nemusím říkat, která verze je nejlevnější.

Díky tomu, že si hru předobjednáte, také získáte dodatečnou sadu Arica Rexa. Ta obsahuje atlantskou korunu, císařský plášť a lví plátovou zbroj. V Premium Edition se vám zajistí přístup i k pěti dalším balíčkům, které budou vycházet až do druhého kvartálu roku 2024. Age of Wonders je fantasy strategie smíchaná s RPG prvky. Budete tak řešit správu svého království, budovat spojenectví a samozřejmě bojovat. Kdo by to nechtěl?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.