Barotrauma

Ve hře Barotrauma budeme prozkoumávat Jupiterův měsíc

3. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Trvalo to čtyři dlouhé roky, kdy byl 2D simulátor Barotrauma v předběžném přístupu. Nyní konečně společnost Daedalic Entertainment oznámila, že oficiální vydání první verze přijde už 13. března 2023. K tomu vyšlo i prohlášení od vývojářů, že si hru zahrálo už neuvěřitelných 2,5 milionů hráčů a že v nejnovější aktualizaci přijde také spousta nových funkcí i obsahu.

Během těch let se hra velmi rozšířila, především o nová monstra i mise. Vylepšila se grafika a také upravila hratelnost. V titulu jste člen posádky, která zkoumá Jupiterův měsíc Europa, na němž musíte plnit různé mise. Barotrauma se dá hrát v kooperaci až s šestnácti hráči. Ve hře budete plout podvodním světem, prozkoumávat ruiny neznámé civilizace a bojovat s mimozemskými tvory. Důležitou součástí hry je komunikace a to může být někdy problémem, především když je zde tolik hráčů. Na co ale čekáte? Nažhavte trysky, je načase vyplout.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.