Bloodborne PC

Bloodborne vypadá v Unreal Enginu 5 fantasticky

4. 3. 2023
 

Opět musíme poděkovat za to, že fanoušci jsou tou největší hnací silou některých titulů. Nyní bojují za to, aby soulsovka Bloodborne získala remake a PC port. Ostatně, nedávno se objevila informace o tom, že PC port je zrušen a hra tak zůstane pro nekonzoláře v dáli. Naštěstí jsou tu opět fanoušci, a ti tak vzali všechno do vlastních rukou.

Jedním z nich je i Maxime Fouquier, jenž sám momentálně předělává celou hru sám na Unreal Engine 5. V Blenderu tak vytváří a přetváří, co může. Nicméně svou práci už se rozhodl zveřejnit a vypadá to naprosto úžasně. Vylepšené detaily jsou famózní, a co jiného bychom si také u remaku mohli přát. Doufejme, že Sony tak na tvůrce nevybafnou a nechají ho jeho práci dodělat, protože proč ne.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.