CSGO náhled 2

Přes deset tisíc boost účtů v CS:GO bylo zabanováno

7. 6. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Od 4. do 6. června bylo zabanováno více než 10 000 boost účtů, neboli účtů hráčů, kteří již vlastní jiný účet s vyšším rankem. Boost účty používají především pro tzv. „potahání“ svých přátel do vyšších ranků. Pro nové hráče je to velice nepříjemné, jelikož v zápasech proti sobě potkávají mnohem ostřílenější soupeře, a tak je pro ně těžké se ve hře prosadit.

Tato vlna banů je následek povedeného updatu, který vydala společnost Valve 3. června. Den po updatu byla míra banu 52krát větší, než udává průměr za poslední měsíc. Toto je jistě radostná zpráva pro všechny poctivé hráče, kteří se již delší dobu dovolávali lepšího systému banování. Cheateři a boost účty již dlouhou dobu znepříjemňují život hráčům hrajících podle pravidel. Z mojí vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že potkat cheatera na oficiálním matchmakingu není žádné překvapení.

Jak Valve odhaluje boost účty, nám není známo. Pokud by totiž své metody prozradili, hráči by opět našli různé okliky, jak systém obejít. Jisté ale je, že některé bany vyplývají z klasických reportů. Hráče můžete nahlásit buď ve hře, nebo na Steam profilu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.