Necromunda Hired Gun – Logo

Necromunda: Hired Gun a potřebné opravy jsou zde

7. 6. 2021
Zdroj náhledu: Streum On Studio

Streum On Studio vydává ambiciózní, ale zabugované hry, které hrajete navzdory jejich nedostatkům. Nejnovější titul Necromunda: Hired Gun je rychlá akční střílečka z universa Warhammer 40,000 kde dostanete parádní hák, spousty augmentací v podobě implantátů a kybernetického psa. Titul se ale bohužel vydal se spoustou problémů včetně špatné optimalizace.

Zdroj: Streum On Studio

Naštěstí první opravná aktualizace je tady a odvedla dobrou práci. Hlasitost řeči NPCs byla zvýšena, takže pravděpodobně uslyšíte, co lidé říkají, a také chybějící zvuk FX byl přidán zpět. Problém, kdy zaměřovač ukazoval jinam, než jste mířili, byl zřejmě také opraven.

„Stále pracujeme na časově náročnějších opravách,“ říká Streum On. „Hra se bude neustále zlepšovat, takže zůstaňte s námi.“ Mezi problémy, na kterých se stále pracuje, patří „Opravy nepřátelské AI“. Doufejme, že to bude znamenat, že lidé skutečně zareagují, když kousek od nich vystřelíte nebo někoho zastřelíte.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.