Scarlet Nexus – úvodka

Bandai Namco na E3 více poodhalí dvě parádní RPG

7. 6. 2021
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Konference E3 se kvapem blíží a svou účast potvrdilo i japonské studio Bandai Namco. Pokud blíže sledujete činnost tohoto studia, určitě jste již zaznamenali dva jejich nejnovější chystané tituly – Scarlet Nexus a Tales of Arise. Obě hry nabídnou strhující příběh, silné postavy, akční souboje a zajímavé zasazení. Bandai Namco nám oba tyto tituly blíže představí už v pondělí 14. června během své prezentace Bandai Namco Next. Kromě toho by se měl ukázat i dlouho očekávaný Elden Ring, tak si to nenechte ujít!

Scarlet Nexus

Příběh je zasazen do apokalyptického prostředí blízké budoucnosti, kdy se lidstvo snaží formovat společnost na základě mozkové aktivity. Lidé se ovšem museli stáhnout do opevněných měst před hrozbou nepřátelských kreatur zvaných Others. Tato stvoření sestupují z nebes a zabíjejí kvůli neukojitelnému hladu po mozcích. Jedinou záchranou se stávají nadějní mladí bojovníci se zvláštními schopnostmi, kteří dokážou tato monstra porazit. Hrou vás provedou hned dvě hratelné postavy – Yuito Sumeragi a Kasane Randall, kteří jsou členové speciální obranné jednotky hlavního města New Himuka s názvem Other Suppression Force (OSF). Každý člen má samozřejmě své jedinečné bojové dovednosti, které si Kasane i Yuito mohou propůjčit a osvojit. Jste poslední ochranná linie lidstva! Scarlet Nexus vyjde 25. června na PC, PlayStation 4/5, Xbox Series X/S a Xbox One. Předobjednat si můžete přímo ze stránek vývojářů kromě samotné hry i Deluxe či Guardians Edici. 

Zdroj: Bandai Namco 

Tales of Arise

O tomto titulu toho zatím tolik nevíme, tak snad nám za týden na prezentaci bude objasněno několik důležitých otázek. Příběh by měl sledovat rivalitu dvou mocností. Národ Rena již přes tři sta let vládl nad říší Dahnou, vykořisťoval její obyvatele a kradl jejich zdroje. Hlavními protagonisty se stanou mladý bojovník Alphen a krásná Shionne. Oba se snaží změnit svůj osud a vytvořit tak lepší budoucnost a i přesto, že jsou ze znepřátelených říší, spojí své síly. Zpřetrhejte tak svazující řetězy, osvoboďte svět a nastolte rovnováhu.Tales of Arise vyjde tento rok 10. září na PC, PlayStation 4/5, Xbox Series X/S a Xbox One. Nedávno se i na českých stránkách objevila sběratelská edice, která se zatím tváří jako vyprodaná, ale přitom ještě prodej nezačal. Je možné, že se objednávky spustí během prezentace Bandai Namco Next na E3 v pondělí.

Zdroj: Bandai Namco

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.