Painkiller – logo

Prime Matter a jejich připravované tituly

11. 6. 2021
Zdroj náhledu: People Can Fly

Společnost Koch Media založila svou pátou vydavatelskou značku, čímž se připojila ke společnostem Deep Silver a Milestone. Nové studio se jmenuje Prime Matter a sídlí v Mnichově. Koch Media prezentuje Prime Matter jako "prémiové herní vydavatelství".  Samozřejmě je to jen kvůli tomu, protože nemůže říct, že se jedná o podprůměrné vydavatelství.

Základem videoher je samozřejmě zábava. Proto bude Prime Matter neustále usilovat o inovaci a inspiraci ve všem, co bude dělat." Zároveň bude zachovávat hodnoty, které dělají naše odvětví tak jedinečným." -Klemens Kundratitz - generální ředitel společnosti Koch Media - se vyjádřil ke vzniku vydavatelství.

Ve své již dvanáctičlenné nabídce má ale několik zajímavých her. Mezi nimi je především Payday 3, o kterém jsme věděli, že ho vydává Koch Media. Podle vyjádření Kocha Media se hra bude odehrávat v hollywoodském prostředí.

Největším překvapením mezi dvanácti hrami je nový Painkiller. Od roku 2012 byla série těchto first-person stříleček v útlumu, přičemž se první hra mohla pochlubit tím, že byla prvním počinem studia People Can Fly.  Koch, respektive Prime Matter neprozradil o hře vůbec nic, až na to, že existuje.

Přinášíme  vám seznam dalších her od Prime Matter:

Crossfire: Legion

Futuristická realtimová strategie, kterou vyvinula společnost Blackbird Interactive a která je vedlejším dílem taktické FPS hry CrossFire.

Zdroj: Blackbird Interactive

Final Form

Futuristické FPS v hlavní roli s kybernetickou valkýrou, kterou vyvíjí Reikon Games.  Více informací bychom se mohli dozvědět během prezentace Koch Media.

Gungrave G.O.R.E.

Akční střílečka z pohledu třetí osoby s drsným antihrdinou vašich snů, který se jmenuje Grave.

Dolmen

Akční RPG, které se v roce 2018 probojovalo na Kickstarter. Hra působí docela jako mix Dark Souls a Dead Space. Vesmírný horor a sci-fi mohou být dva způsoby, jak hovořit o Dolmenu. Jde o akční hru z pohledu třetí osoby, která obsahuje prvky RPG, ale zároveň má lovecraftovskou zápletku, která hráče vyzývá, aby odhalili, co se skrývá za nejtemnějším tajemstvím vesmíru. Titul si můžete přidat do seznamu přání na Steamu.

Zdroj: Massive Work Studio

The Last Oricru

České akční RPG, ve kterém se ocitnete ve středu probíhajícího konfliktu pod ochrannou clonou, na jinak opuštěné planetě. Vaše rozhodnutí přinášejí do děje zajímavé zvraty, neboť konflikt a jeho výsledek se dají do značné míry ovlivnit. Čekají vás stovky intenzivních soubojů, které se odehrají v brutálním středověkém sci-fi světě, v němž má každá akce své následky. Vylepšujte úroveň vašeho hrdiny a zdokonalujte své schopnosti, než budete čelit jednomu z mnoha boss fightů. Titul si můžete přidat do seznamu přání na Steamu.

Zdroj: GoldKnights

Echoes of the End

Jedná se o akční dobrodružnou adventuru z pohledu třetí osoby. děj se odehrává ve zvláštním fantasy světě. Hráči se ujmou role Ryny, zkušená válečnice, která má unikátní schopnost manipulovat s hmotou a ničit ji.

Zdroj: Myrkur Games

The Chant

Hororový titul z pohledu třetí osoby s neobvyklým zasazením. Příběh se odehrává v rámci spirituálního ústraní, které organizuje kult New Age. Odlehlý ostrov, který si k tomu vybrali, má svou vlastní zvrácenou minulost, která nakonec probudí dávno zapomenuté lovercraftovské hrůzy.

Zdroj: Brass Token

Kings Bounty II

King's Bounty II je očekávané pokračování legendární hry King's Bounty, která patří mezi ty nejznámější zástupce tahových RPG. King's Bounty II staví na odkazu předešlého dílu a přináší zcela nový epický příběh, frakce, nepřátele i nové prvky, které formují otevřený a přelomový svět Antaru. Titul vychází 24. srpna 2021 a můžete si ho předobjednat na platformě Steam.

Zdroj: 1C Entertainment

Encased

Izometrické RPG z postapokalyptického sci-fi prostředí. Inspirací pro titul byly první dva díly Falloutu, Divinity. Encased má otevřený svět typu CRPG, který vyzývá ke zkoumání, a cílí tak nejen na staré fanoušky žánru, ale i na nováčky. Tato hra je poctou nejlepším hrám tohoto žánru a snaží se nejen zachovat hlavní aspekty, ale také je vylepšit a zdokonalit.

Zdroj: Dark Crystal Games

Scars Above

Nová akční sci-fi adventura vyvinutá srbským studiem Mad Head Games.  Pokud jde o hratelnost, můžete se těšit na kombinaci průzkumu a náročných soubojů. Zatím nemáme více podrobností ohledně titulu, ale snad se během konference Koch Media něco dozvíme.

Zdroj: Mad Head Games

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.