Call of Duty – modern warfare 2

Připojte se do Call of Duty: Warzone Elimination Challenge

10. 7. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Na PlayStationu běží několik dní speciální event s názvem Call of Duty: Warzone Elimination Challenge. Pokud vám tato informace unikla, nezoufejte, stále máte dostatek času se zúčastnit a získat nějaké ty odměny, protože akce trvá až do 11. července.

Na první úrovni stačí k získání kartičky a emblému pět eliminací ostatních hráčů, druhá úroveň je o něco atraktivnější. Za každých padesát eliminací totiž získáte hodinový žeton za 2x XP a XP za zbraň. K dispozici je také aktivní komunitní počítadlo, jehož cílem je dosáhnout celkového počtu dvaceti milionů vyřazení. Pokud budou požadavky splněny, všichni účastníci obdrží novou vizitku a žeton.

Zdroj: cod.playstation

Pro účast na události Call of Duty: Warzone Elimination Challenge se musíte nejprve zaregistrovat na webových stránkách a propojit svůj účet PSN s účtem Warzone. Po splnění herních kritérií obdržíte jedinečný kód, pomocí něhož budete moci odemknout předměty.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.