Hogwarts Legacy náhled

Budoucnost Hogwarts Legacy – dostaneme sequel?

9. 7. 2023
 

Není tomu ještě ani půl roku od vydání Hogwarts Legacy a fanoušci tohoto oblíbeného kouzelnického světa už vyhlížejí pokračování. Ačkoli je sequel prozatím jen vzdušným zámkem, pár indicií jeho zrození napovídá.

Warner Bros. je velmi spokojeno s úspěšností Hogwarts Legacy (kdo by také nebyl) a dle slov Davida Haddada se bude knihovna Warner Bros. využívat i pro budoucí vývoj her. Je jasné, že studiu se počin velmi vyplácí, za vše mluví prozatímní prodeje v hodnotě přes jednu miliardu dolarů. Herní zpracování je navíc daleko úspěšnější než filmová trilogie Fantastická zvířata, dá se tedy předpokládat, že se ho společnost bude nadále držet. Mimo jiné se také objevil pracovní inzerát na pozici softwarového inženýra pro nový AAA titul, publikovaný nikým jiným než vývojáři Hogwarts Legacy. Reference na vývoj nového titulu byla posléze z inzerátu smazána, což vyvolalo další vlnu dohadů.

Je tedy možné, že se na sequelu pomalu začíná pracovat, jeho vydání bychom se však dočkali až za několik let – dle odhadů je nejbližší možností rok 2026.


Článek pro Gaming Professors napsala Tereza Nesvadbová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.