Lost Ark

První zářijová aktualizace Lost Ark přináší různá vylepšení

7. 9. 2022
Zdroj náhledu: Amazon

Stále populární jihokorejské MMORPG Lost Ark je venku už nějaký ten pátek a za tu dobu se muselo potýkat s řadou neduhů. Mezi první nedostatky patřil problém s grafickými kartami, následoval problém se servery a pak problém s boty. Nyní se však situace stabilizovala a na scéně se objevuje zářijová aktualizace.

Zdroj: igdb.com

První zářijová aktualizace hry Lost Ark přináší několik velmi potřebných změn v systémech cechů, na cvičišti a ve vaší pevnosti v MMO.

Zářijová aktualizace hry Lost Ark vychází 7. září a je plná vylepšení a změn, díky kterým téměř každý aspekt hry MMO bude působit lépe. Nepřináší však žádný nový obsah. Vydání třídy Machinist a raidu Kakul-Saydon je naplánováno na pozdější část září, i když společnosti Smilegate a Amazon pro tyto aktualizace jako vždy nemají stanovený časový rámec.

První zářijovou aktualizací je sada úprav, díky nimž bude Proving Grounds podstatně méně otravné. Na začátku zápasu PvP můžete přeskočit filmové scény, zatímco úvodní sekvence a nabídka výběru umístění byly zkráceny. Přibyla také kamera, se kterou můžete v režimech Team Deathmatch volně pohybovat.

Prodejce mazlíčků ve Strongholdu má nové předměty na prodej a jednodušší způsob, jak zjistit, které úkoly ke Strongholdu patří. Je snazší navštěvovat Strongholdy jiných hráčů nebo je zvát do svého, a pokud jste dříve naříkali nad zdlouhavým umísťováním předmětů, je tu nová funkce, která vám to usnadní. Nyní je můžete nastavit z jedné nabídky umístění a také odtud zakoupit všechny chybějící části.

V tréninkovém centru Trixion můžete upravit další nastavení, včetně karet a rytin, a k dispozici je (konečně) možnost skupinového chatu cechu s pěti samostatnými chatovacími místnostmi. Najít úkoly cechu je snazší než kdy dříve a došlo k určitému vyvážení cechovních dovedností, které nyní můžete libovolně měnit.

Podrobné informace o změnách naleznete na oficiálních stránkách Lost Ark.

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.