PS Plus červenec 2023

PS Plus červenec 2023 nabídne střílečku, horor a emocionální dobrodružství

28. 6. 2023
Zdroj náhledu: Sony

Sony odhalilo nabídku her pro předplatitele služby PS Plus pro červenec roku 2023. Těšit se můžete na další díl ze série Call of Duty, konkrétně tedy Call of Duty: Black Ops Cold War, následně na Alan Wake Remastered, který je remasterem původní hry z roku 2010. Posledním třetím titulem, ve kterém budete v podobě liščí matky bojovat se svými mláďaty o přežití, je Endling - Extinction is Forever. Hry si můžete do své knihovny přidat od 4. do 31. července. Pokud jste náhodou minuli hry předcházející, lze si je přidat do 3. července.

Zdroj: Sony

Call of Duty: Black Ops Cold War Cross-Gen Bundle (PS4 a PS5)

První hrou v PS Plus červenec 2023 je pokračování CoD série Black Ops z roku 2020. V tomto díle se podíváte do 80. let 20. století v období studené války. Potkáte se s historickými postavami a zavítáte do východního Berlína, Vietnamu, Turecka nebo do ústředí sovětské KGB. Vaším úkolem bude spojit síly s již známými, ale i novými agenty a sledovat záhadnou osobu, která chce rozvrátit globální rovnováhu. Jednoduše: popadněte zbraně a zachraňte svět! Zahrát si kromě kampaně samozřejmě můžete i multiplayer a zombie mód.

Alan Wake Remastered (PS4 a PS5)

Druhou hrou v Playstation Plus červenec 2023 je nejnovější zpracování filmového akčního thrilleru. Spisovatel Alan Wake se pouští do pátrání po své zmizelé manželce Alici. Velmi brzy však začne pochybovat o svém zdraví. Nachází stránky vlastnoručně sepsaného hororu, na jehož tvorbu si ale nepamatuje. Přesto se příběh před jeho očima stává realitou. Čelte společně vyzbrojeni pouze baterkou a pistolí děsivým hlubinám noci.

Endling – Extinction is Forever (PS4 a PS5)

Posledním přírůstkem do vaší knihovny v rámci PS Plus červenec 2023 je lidmi zpustošený svět, ve kterém se budete v podobě lišky s mláďaty snažit přežít. Hra poukazuje na řadu aktuálních problémů a bude před vás stavět jednu překážku za druhou. Dokážete se svými ratolestmi přežít? Počítejte s přílivem pořádné řádky emocí.

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.