Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Steam Games

Mystery Game

Mystery Game soutěž je tady. Máte šanci vyhrát jeden z deseti náhodných klíčů na platformu Steam. Do komentáře po příspěvkem na Facebooku nám napište nějaký letní příběh, vtip nebo cokoliv spojené s létem.

23. 7. 2024
Vesmírná loď Interstellar - desková hra

Vesmírná loď Interstellar – spaste lidskou rasu

V deskové hře Vesmírná loď Interstellar se blíží konec naší sluneční soustavy tak, jak ji známe. Lidstvo přispělo ke své vlastní zkáze drancováním Slunce, které se postupně mění v červeného obra a při svých změnách postupně pohltí Merkur, Venuši a nakonec i Zemi.

20. 6. 2024
Divoká Amazonie - desková hra

Divoká Amazonie – vítejte v deštném pralese

Desková hra Divoká Amazonie vás zavede do srdce amazonského deštného pralesa, který představuje více než polovinu všech deštných pralesů na Zemi. V posledních letech tahle panenská příroda čelí neprozíravému drancování a rozsáhlému odlesňování.

3. 6. 2024
Arkham Horror Karetní hra - Odkaz Dunwiche

Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche – recenze rozšíření

Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche je původním prvním rozšířením pro základní námi dříve recenzovanou revidovanou verzi deskové hry Arkham Horror: Karetní hra. Odkaz Dunwiche u nás v češtině pod vydavatelstvím Blackfire vychází ve dvou samostatných rozšířeních: rozšíření kampaně a rozšíření pro vyšetřovatele.

30. 5. 2024
Lords of Ragnarök - motiv krabice

Lords of Ragnarök – hrdinové severských mýtů

S deskovou hrou Lords of Ragnarök, která je duchovním nástupcem hry Lords of Hellas, tentokrát zavítáte na daleký sever, do doby hrdinů, různých bohů a nelítostných nestvůr. Hlavním mechanismem je dobývání území, verbování vojsk a bitvy s nepřáteli.

23. 5. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.