Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Parky – desková hra

Parky – navštivte jich co nejvíce

Desková hra Parky vás během čtyř ročních období zavede na toulky po amerických národních parcích. Cílem je za jejich návštěvy, pořizování fotografií a plnění svého osobního cíle nasbírat co nejvíce bodů.

15. 2. 2024
SCP Secret Files – Titul

Soutěž o 3 Steam klíče ke hře SCP: Secret Files

Máte šanci vyhrát jeden ze tří Steam klíčů ke hře SCP: Secret Files. Více se o ní můžete dočíst v naší recenzi. Soutěž – jak se zapojit?     Soutěž bude probíhat ode dneška, tedy 7. 2. 2024 do neděle 11. 2. 2024 na naší facebookové stránce.

7. 2. 2024
Dominion Pobřeží – desková hra

Dominion: Pobřeží – mořské dobrodružství

Dominion: Pobřeží je prvním samostatným rozšířením pro populární deskovou hru Dominion. K jeho zahrání tak budete potřebovat základní hru nebo Dominion: Intriky. Dominion: Pobřeží totiž obsahuje 26 nových karet království s mořským tématem, které je potřeba doplnit kartami peněz, vítězných bodů a případně kleteb.

23. 1. 2024
Ross, the Boss – desková hra

Ross, the Boss – pes vs. kočky

Ross, the Boss od vydavatelství Piatnik je bláznivou hrou určenou pro dva až čtyři hráče od pěti let. Ross je pes mopsíkového typu, který si chrání svou zahradu a snaží se nepropustit žádnou drzou kočku do domu jeho páníčků.

26. 12. 2023
LAMAX Clips1 Plus – recenze

LAMAX Clips1 Plus – výborný poměr ceny a výkonu

Společnost LAMAX je českou firmou, které se se svou elektronikou podařilo úspěšně prorazit za hranice, a dokonce získat i nějaká ta ocenění. Všechno začalo u různých kamerových zařízení, ale brzy se zaměřili i na další elektroniku, jako jsou přenosné reproduktory nebo sluchátka.

26. 11. 2023

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.