NBA 2K23 - PS Plus červen 2023

PS Plus červen 2023 potěší fanoušky sportu i Jurského parku

4. 6. 2023
Zdroj náhledu: 2K Games

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc červen roku 2023. Tentokrát se opět dočkáme tří zajímavých titulů, které si od 6. června do 3. července budeme moci přidat do naší knihovny.

PS Plus červen 2023

Zdroj: Sony

NBA 2K23 (PS4 a PS5)

Prvním titulem v PS Plus červen 2023 je nejnovější díl basketbalové série NBA, kterou má každý rok na svědomí studio 2K Games a Visual Concept. NBA 2K23 nabízí kromě starých známých režimů i několik novinek, včetně speciálního režimu, který přibližuje hvězdnou kariéru basketbalového hráče Michaela Jordana, jednoho z nejlepších hráčů všech dob.

NBA 2K23 bude v PS Plus červen 2023 k dispozici od 6. června do 3. července.

Jurassic World Evolution 2 (PS4 a PS5)

Sérii Jurassic World Evolution není třeba asi nijak dalekosáhle představovat. Všichni znají tuto manažerskou a chovatelskou strategii, při níž se vyskytují v jejich parku ti nejdivočejší tvorové, kteří kdy chodili po naší planetě. Druhý díl vyšel v roce 2021 a jedná se o pokračování úspěšné hry Jurassic World Evolution od studia Frontier Developments, které je specialistou na strategické a manažerské hry. Naši recenzi na Jurassic World Evolution 2 si můžete přečíst zde.

Jurassic World Evolution 2 bude v PS Plus červen rovněž dostupný od 6. června do 3. července.

Trek to Yomi (PS4 a PS5)

Třetím titulem v červnovém PS Plus je samurajská bojová hra Trek to Yomi. V ní se ocitáme v Japonsku éry Edo, kdy vládu určovaly militarizované klany. Ty ustanovovaly tzv. šógunáty, diktátorské vedení okupovaného území. V našem případě jsme v kůži mladého bojovníka Hirokiho vhozeni pod nadvládu jeho zakladatelů, klanu Tokugawa. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Trek to Yomi bude taktéž k dispozici od 6. června do 3. července.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.