Humble Bundle – The Mortuary Assistant

Humble Bundle: bojíte se rádi?

28. 3. 2023
Zdroj náhledu: DarkStone Digital

Rádi se bojíte? Pak jste na správném místě. Humble Bundle pro vás připravil tříúrovňový strašidelný balíček pod názvem Scary Games to Play in the Dark. Cena začíná na sladkých 6,49 eur a může se vyšplhat až na neuvěřitelných 16,68 eur. Do 14. dubna se můžete rozhodnout, zdali si bundle pořídíte, nebo ne. Přestaňme tedy plácat a podívejme se na nabídku her.

Součástí balíčku Humble Bundle jsou následující tituly. Za necelých sedm eur získáte Labyrinthine a Propnight. Pokud chcete do svého volného času investovat trochu více, získáte Them and Us a The Blackout Club za pouhých jedenáct eur. To ale není všechno. Pokud chcete všech sedm prvků z celkového balíčku, musíte přihodit jen o něco více peněz, a to necelých sedmnáct eur. Ke stávajícímu obsahu totiž dostanete ještě Visage, The Mortuary Assistant a SCP: 5K.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte necelých sedm eur a získáte Labyrinthine a Propnight.

2. úroveň

Přihoďte ještě další čtyři eura a získejte také Them and Us a The Blackout Club

3. úroveň

Zaplaťte necelých sedmnáct eur a získejte také Visage, The Mortuary Assistant a SCP: 5K.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.