Yakuza Like A Dragon

PS Plus Extra a Premium nabídne v prosinci Yakuzu, WWE 2K22 a další

15. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Majitelé dražšího předplatného PS Plus Extra a PS Plus Premium získají od 20. prosince několik nových her, které si budou moci přidat do svých knihoven. Nabídka je bohatá a myslím si, že potěší opravdu každého.

Zdroj: Playstation

Už za pět dní obohatí dražší předplatné PS Plus Extra a PS Plus Premium hry WWE 2K22, Far Cry 5, Far Cry New Dawn, Far Cry Primal nebo Yakuza: Like A Dragon. Nových her bude samozřejmě více a jejich kompletní seznam je následující:

WWE 2K22
Far Cry 5
Far Cry New Dawn
Far Cry Primal
Mortal Shell
Judgment
Yakuza: Like A Dragon
Yakuza 6: The Song of Life
Middle Earth: Shadow of Mordor
Middle Earth: Shadow of War
The Pedestrian
Evil Genius 2
Adventure Time: Pirates of the Enchiridion
Ben 10: Power Trip
Gigantosaurus The Game
Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition
Worms W.M.D.
The Escapists 2

Majitelé nejvyššího PS Plus Premium navíc obdrží klasiky v podobě Ridge Racer 2 (PSP), Heavenly Sword (PS3), Oddworld: Abe's Exoddus (PS1) a Pinball Heroes (PSP).

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.