PUBG a jeho nový Halloween update

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Battlegrounds.pubg
Máme zde podzim a s podzimem samozřejmě přichází Halloween. A co přichází s Halloweenem? Několik halloweenských updatů do mnoha her s různými žánry. Halloweenský oblek samozřejmě na sebe nahodí i battle royale hra PlayerUnknown’s Battlegrounds, zkráceně PUBG, v updatu 14.1.
„Trick or treat! Je zde opět tato sezóna v roce. Abychom maximalizovali halloweenskou atmosféru, přidali jsme nějaké dekorace na mapě Erangel,“ uvedlo vývojářské studio Krafton, které stojí za PUBG. Tyto Halloweenské dekorace by se měly nacházet zejména u školy, nemocnice a na začátku ostrova. Do hry také přijde tematické počasí, které s sebou přinese unikátní barvu měsíce a v některých částech se bude objevovat mlha. Care package bude také změněn do takzvaných „halloweenských barev“ a dokonce i hlavní menu hry.
PUBG Halloween update

Zdroj: Battlegrounds.pubg

Zda s kosmetickými změnami přijde i nějaký větší event není jisté, jelikož vývojáři nic nepotvrdili, ale ani nevyvrátili. Nicméně po internetu kolují různé obrázky, které lehce poukazují na to, že event by doopravdy mohl také proběhnout.

Zdroj: pcgamesn.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn