PUBG náhled

PUBG a jeho nový Halloween update

30. 9. 2021
Zdroj náhledu: KRAFTON

Máme zde podzim a s podzimem samozřejmě přichází Halloween. A co přichází s Halloweenem? Několik halloweenských updatů do mnoha her s různými žánry. Halloweenský oblek samozřejmě na sebe nahodí i battle royale hra PlayerUnknown’s Battlegrounds, zkráceně PUBG, v updatu 14.1.

„Trick or treat! Je zde opět tato sezóna v roce. Abychom maximalizovali halloweenskou atmosféru, přidali jsme nějaké dekorace na mapě Erangel,“ uvedlo vývojářské studio Krafton, které stojí za PUBG. Tyto Halloweenské dekorace by se měly nacházet zejména u školy, nemocnice a na začátku ostrova. Do hry také přijde tematické počasí, které s sebou přinese unikátní barvu měsíce a v některých částech se bude objevovat mlha. Care package bude také změněn do takzvaných „halloweenských barev“ a dokonce i hlavní menu hry. Zda s kosmetickými změnami přijde i nějaký větší event není jisté, jelikož vývojáři z Kraftonu nic nepotvrdili, ale ani nevyvrátili. Nicméně po internetu kolují různé obrázky, které lehce poukazují na to, že event by doopravdy mohl také proběhnout.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.