PUBG je na Steamu zdarma!

13. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Je to konečně tady! PUBG: Battlegrounds je od 12. 1. na Steamu dostupné zdarma. Tato hra žánru Battle Royale, která odstartovala v tomto odvětví velký boom s původní cenou 30 €, se nyní může pyšnit nálepkou free-to-play. Nyní se s hráči může roztrhnout pytel a PUBG tak může znovu nabírat na obrátkách a dodat si opět jiskru

Hra PUBG byla ve svých počátcích velmi známá speciálně pro svůj žánr Battle Royale, kde letadlo vysadí na ostrov určitý počet hráčů, kteří se zabíjejí mezi sebou, dokud nezůstane poslední. Aby tempo nebylo tak pomalé, oblast, kde můžete přežít, se stále zmenšuje. Bohužel, hra nebyla dodělaná a vyskytovalo se v ní mnoho chyb + cena nebyla zrovna přívětivá a ani hardwarové požadavky nebyly malé. PUBG tak popularitou předběhl Fortnite a jiné hry s tímto žánrem. Ale kdo ví, možná se PUBG vrátí zpět mezi živé hry, jelikož jsme si s ním vždy užili kopu srandy.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.