Pupperazzi náhled

Pupperazzi – psí svět s foťákem v ruce

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: Sundae Month

Říká se, že v jednoduchosti se nachází krása, a tohoto motta se drželi vývojáři ze studia Sundae Month. 22. ledna tohoto roku vydali svou již třetí hru, která se nese v duchu odpočinku, roztomilosti a hlavně jednoduchosti. Tento počin nese název Pupperazzi a je sice pravdou, že na Steamu nasbíral pouze přes 200 recenzí, avšak z toho jich je 96 % kladných. To jej řadí do kategorie „extrémně kladné“, a tak si myslím, že stojí alespoň za zkoušku a nějakou tu pozornost.

Výstižný název hry

Když se nad názvem Pupperazzi aspoň malinko zamyslíte, nejspíš vám dojde celá pointa této hry. Ano, hádáte správně, stanete se zde fotografem pejsků všech možných ras, které si jen dovedete. představit. Na své cestě potkáte například zlatého retrívra, border kolii, německého ovčáka, čivavu, buldoka, dalmatina a mnoho dalších. Jednoduše řečeno, všude kolem vás se budou nacházet roztomilá čtyřnohá stvoření, což je pro milovníky psů naprostý ráj. Vaše postava se snaží prorazit na takzvaném dogNetu, což je sociální síť této hry, která funguje podobně jako náš Instagram. Nicméně zde se oceňují fotky pouze tehdy, pokud se na nich nachází nějaký ten pejsek, a nejlépe se slunečními brýlemi či čepičkou. Jednoduché pravidlo – není pes, nejsou noví sledující. Také samozřejmě nechcete své sledující unudit k smrti, a tak je nutné nespamovat jednu fotku za druhou.

Herní svět a úkoly

Herní svět je rozdělen do pěti lokalit. Každá z nich je svým způsobem odlišná, jednou se nacházíte uprostřed města, jindy na pobřeží pláže nebo u majáku. Nové lokality či volbu počasí však musíte postupně odemykat pomocí plnění úkolů. Tyto úkoly tvoří hlavní část celé hry a bohužel jsou časem velice podobné, proto vás musím varovat, že příliš hodin u Pupperazzi nestrávíte. Pokud však hledáte pár hodin odpočinku a relaxace, hra vám tato přání bez problémů splní. Teď se pojďme zaměřit na samotné úkoly. V každé lokalitě máte hned několik misí ke splnění. Některé jsou jednodušší a zvládnete je během pár sekund, jiné vás donutí prozkoumat určitou lokalitu skrz na skrz. Většina úkolů se týká vyfocení psů buď v různém oblečení, nebo při nějakých sportovních aktivitách. Mezi úkoly také patří dosažení určitého počtu sledujících na dogNetu.

Obchod

Některé úkoly mohou mít trochu větší nároky na vaše vybavení fotoaparátu. Naštěstí si kdykoliv můžete zakoupit například nové objektivy či filtry. Díky nim bude každá vaše fotka vypadat jinak a vy si tak můžete hrát se svojí kreativitou. Všechny tyto itemy si kupujete za herní měnu, kterou je zlatá kostička nesoucí název „bonks“. Ta je náhodně roztroušena po lokalitách, a tak je prozkoumávání docela výhodná záležitost. Dále ji získáváte za plnění všech úkolů.

Grafické zpracování a hudební doprovod

Vizuální zpracování hry Pupperazzi opět není pro každého. Tuto větu používám ve svých recenzích až příliš často, avšak jak se říká: „sto lidí, sto chutí“. Zde se setkáte s velice jednoduchým a barevným grafickým zpracováním, nicméně k této hře to je dostačující. Hudební doprovod je s vámi na každém kroku, pokud si jej sami neztišíte. To jsem nakonec byla nucena udělat, jelikož se jedná pořád o jedno a to samé audio, které vám nejspíše poleze po chvíli na nervy.

Pupperazzi míří na určité publikum hráčů, avšak já bohužel mezi tuto skupinu nepatřím. Musím však uznat, že titul předčil má očekávání. Přece jen se jedná o doopravdy jednoduchou, ale roztomilou a relaxační hru. Pokud tedy máte špatný den, tento počin plný pejsků je to pravé ořechové pro zklidnění vaší mysli.

Klady
 • pejsci
 • jednoduchost
 • relaxační
 • prozkoumávání lokalit
Zápory
 • hudební doprovod
 • zábava jen na pár hodin
 • podobné úkoly
Platforma PC
 • Datum vydání 20.01.2022
 • 0.0

  Doporučujeme

  Adéla Pfefrová

  Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.