Ravenswatch – oznámení

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

V rámci své hojné prezentace Nacon představuje další projekt. Jedná se o roguelike akční hru z horního pohledu, která nese název Ravenswatch. Na hře pracují vývojáři ze studia Passtech Games, tedy autoři úspěšné a kritiky dobře přijaté hry Curse of the Dead Gods. Již tento fakt je předzvěstí, že se rozhodně nebude jednat o dílo, které by bylo bráno na lehkou váhu.

Oznámený titul má kombinovat intenzivní souboje v reálném čase s hlubokou hratelností a zároveň vysokým potenciálem pro znovuhratelnost. Za dobrodružstvím budete moci vyrazit sólo nebo s partou kamarádů v online kooperaci. Zatím však není jasné, pro kolik hráčů v kooperaci hra bude.

Ravenswatch intro art2

Zdroj: igdb.com

Noční můry se šíří v Reverii a kazí vše, co jim stojí v cestě. Musíte zdokonalit své schopnosti a najít sílu, abyste porazili stvoření Noční můry pomocí jedinečných hrdinských schopností inspirovaných postavami z lidových příběhů a legend.

Svět hry Reverie je postaven na starých lidových příbězích a legendách. Od Tří malých prasátek přes severskou mytologii až po Tisíc a jednu noc – nejznámější příběhy jsou znovu zpracovány ve stylu temné fantasy a dodávají hře Ravenswatch svou nadčasovou přitažlivost.

Ta je ve vývoji pro PC a konzole současné generace PlayStation 5 a Xbox Series X/S. S vydáním se počítá na příští rok.

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn