Resident Evil Code Veronica

Remake Resident Evil Code: Veronica nejspíš nebude, ale možná vlastně bude

26. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Fanoušci klasiky určitě vědí. Resident Evil Code: Veronica mohl být remake, který se ale nyní odkládá. Je možné, že dokonce nadobro. V rozhovoru pro Noisy Pixel se producent Jošijaki Hirabajaši vyjádřil, že Capcom momentálně nemá žádné plány pro předělání Code: Veronica do dnešní doby. Nicméně ihned také dodal, že pokud bude velký tlak (kupříkladu od hráčské komunity), mohl by se jednou přece jen udělat.

Code: Veronica je pokračováním Resident Evil 2 a byl poprvé vydán už v roce 2000. Sourozenci Redfieldovi (Claire a Chris) se ve hře vydávají na ostrov Rockfort. Příběh se kanonicky odehrává mezi Resident Evil 2 a 3. Uvidíme, jak remake dopadne, nicméně naděje zhasíná vždycky poslední a v tomto případě to platí dvojnásob.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.