DarKnot brzy otevírá brány předběžného přístupu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: DarKnot Team

Nově vzniklé vývojářské studio DarKnot už minulý rok představilo svůj stejnojmenný chystaný nelineární psychologický horor z pohledu třetí osoby, který vás uvězní v labyrintu vytvořeném z ponurých a nebezpečných ulic obrovského města. S amnézií se pokusíte najít sebe sama, ale především bude nutné ubránit se všemožným nepřátelům a přitom nepropadnout šílenství.
Jak se s protivníky vypořádáte, bude zcela na vašem vlastním uvážení, protože si budete moct zvolit hned z několika možných strategií.

Jako válečník shromážděte co nejvíce bojové síly a zbraní, abyste nepřátele rozdrtili jednou provždy. Jako průzkumník zase musíte vyhledávat skrýše a nenápadně se plížit ve stínech, abyste se vyhnuli soubojům a objevili všechna tajemství DarKnotu. Naopak jako uprchlík budete bojovat s paranoiou, zametat stopy a využívat tarotových karet. Poslední rolí je přeživší, který nabídne survivalové prvky. Sbírejte materiál, chytře využívejte dostupné zdroje a vyrábějte vhodné předměty zaručující vaše přežití.

Autoři titulu DarKnot se zaměřují na vysokou úroveň detailů, vtažení do děje a znovuhratelnost. Pokud se do labyrintu vrátíte, váš příběh bude pokaždé zcela odlišný. Hra bude dostupná na PC a vývojáři oznámili spuštění předběžného přístupu na 3. listopadu 2022. Titul by vás měl zabavit na tři až šest hodin a pro ty, co si hru zakoupí v době předběžného přístupu, budou případná DLC zcela zdarma.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn