Silent Hill 2 – logiášek pyramid

Remake Silent Hill 2 není připraven na vydání

1. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Silent Hill 2 je fanoušky považován za jeden z nejlepších dílů série. Proto není divu, že se oznámení remaku setkalo mezi hráči s velkým zájmem. Současně se objevila otázka, zda má série ještě budoucnost, či nikoliv.

V posledních dnech se objevily informace o remaku Silent Hill 2, podle kterých je titul připraven k vydání. Vyplývá to z rozhovoru, který poskytl generální ředitel Bloober Teamu polskému finančnímu zpravodajskému webu Bankier.pl. Piotr Babieno během rozhovoru zmínil, že remake, na němž pracují, je technicky připraven a že očekávají vysoká prodejní čísla. Právě slovní spojení „technicky připraven“ vyvolalo rozruch.

Vývojáři dlouho mlčeli, ale pak se rozhodli reagovat. Bloober Team na sociálních sítích uvedl věci na pravou míru a potvrdil, že tvrzení se jednoduše ztratila v překladu.

Zdroj: Bloober team

Jako Bloober Team nekomentujeme fámy. Tentokrát se však musíme vyjádřit, protože některá nedávná prohlášení byla kvůli nepřesnému překladu vytržena z kontextu. Zprávy naší společnosti neobsahovaly předpovědi prodejů konkrétních titulů. Čísla pro Silent Hill 2 se týkají potenciálního úspěchu typu her, na které se v budoucnu zaměříme.

Není také pravda, že jsme oznámili, že Silent Hill 2 je připraven k vydání. Bez ohledu na fázi vývoje se veškeré naše úsilí soustředí na dodání kvalitního konečného produktu – kvality, kterou si fanoušci zaslouží. Víme, že hráči čekají na další informace. Jsme přesvědčeni, že společnost Konami, vydavatel hry, se s fanoušky o tyto informace podělí, jakmile budou k dispozici.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.