Resident EvilVerse – logiášek

Resident Evil Re:Verse spouští režim předběžného přístupu

24. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Capcom do své nedávné prezentace Resident Evil Showcase zařadila i launchový trailer na dlouho očekávanou a kontroverzemi opředenou multiplayerovou akci Resident Evil Re:Verse a doplnila pár informací.

Již dnes v časných ranních hodinách byl spuštěn dvoudenní režim předběžného přístupu. To znamená, že ukončen bude ještě před oficiálním datem vydání, které je naplánováno na 28. října. Hra bude též podporovat crossplay napříč všemi platformami.

Resident Evil Re:Verse je multiplayerový titul, který je zdarma dostupný všem vlastníkům singleplayerového Resident Evil Village. Původně měl být vydaný již před rokem, ale množství technických problémů a tvrdá hráčská kritika původní betaverze vedly k opakovaným odkladům. Hráči se během hraní vtělí do některé z výrazných postav celé série a budou se moci utkat v týmových deathmatchích. Hra bude dostupná na PC a posledních dvou generacích konzolí PlayStation a Xbox.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.