Resident Evil Village Lady Dimitrescu

Resident Evil Village dostává další aktualizaci

22. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

O úspěšné hře Resident Evil Village jsme vás již několikrát informovali, , naposledy v důsledku DRM ochrany, která snižuje výkon, a tedy plynulost hry. Nejvíce šokující zjištění v celé záležitosti bylo, že cracknutá, tedy nelegální verze hry běží výrazně lépe než původní verze s původní DRM ochranou. Na tento popud Capcom rychle vydal výkonnostní záplatu a nyní je na cestě další aktualizace, která má zvýšit fps.

Zdroj: igdb.com

Nová aktualizace pro Resident Evil Village již brzy

Tato aktualizace se má dle zveřejněných zpráv dostat na Steam 24. srpna. Capcom ji popisuje jako další „výkonnostní aktualizaci“, která opraví „problém, kdy některé procesory nebyly schopny spustit hru“ a poskytne „drobné doladění některých grafických procesů“.

Poslední aktualizace přinesla opravdu znatelné vylepšení výkonu, nicméně ne tak dobré, jak někteří lidé viděli u cracknuté verze. Capcom má tendenci zbavovat své hry DRM až nějakou dobu po vydání, a bude tedy patrně ještě otázkou času, než se tak stane i u Resident Evil Village.

Očekávaná multiplayerová akce Resident Evil Verse byla pak odsunuta na rok 2022.

Hru můžete sledovat zde. 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.