Resident Evil Village na PC dostane opravný patch

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Přichází oprava Resident Evil Village pro PC, která řeší zasekávání

Společnost Capcom si je problémů, které má hra na PC, vědoma a pracuje na opravě. Resident Evil Village dostane na PC záplatu, která by měla odstranit problémy se zasekáváním.

Společnost Capcom potvrdila serveru Digital Foundry, že Resident Evil Village dostane v budoucnu na PC novou aktualizaci. Toto prohlášení bylo učiněno konkrétně s ohledem na problém, o kterém se v poslední době vyjadřovali fanoušci Resident Evil Village, kdy se hra na PC neustále zadrhávala a klesala jí snímková frekvence.

DRM ochrana snižuje výkon

Minulý týden se fanoušci rozhodli hru na PC „cracknout“ ve snaze zjistit, co tyto problémy se zasekáváním způsobuje. Hráči zjistili, že díky této pirátské verzi hry od Capcomu mohou odstranit software DRM a výrazně tak posílit výkon na PC, což vedlo mimo jiné k tomu, že se snímková frekvence vrátila do normálu.

Společnost Digital Foundry začátkem tohoto týdne otestovala cracknutou verzi Resident Evil Village bez DRM ve videu, které si můžete prohlédnout níže. Portál zjistil, že DRM software je skutečně příčinou problémů se zasekáváním, kterým hra od Capcomu na PC čelí, a hráči z této zprávy pochopitelně nebyli příliš nadšeni.

Je tedy určitou úlevou, že Capcom plánuje verzi na PC opravit a tyto problémy vyřešit. Zatím jsme se nedočkali žádného skutečného potvrzení, jakým způsobem chystaný patch tyto problémy, které jsme zaznamenali u PC portu hry, odstraní, ale přesto je úlevou, že jej Capcom má v plánu.

Resident Evil Village Duke

Zdroj: igdb.com

Pokud se podíváme do budoucnosti, můžeme očekávat, že se někdy objeví příběhové DLC. Minulý měsíc, na E3 2021, Capcom prozradil, že DLC už je připravováno, a to „na základě všeobecné poptávky“. V tuto chvíli nemáme absolutně žádnou představu o tom, jaké oblasti hry by toto DLC mohlo dále prozkoumat, ale jsme nadšeni vyhlídkou na nový příběh hororového hitu společnosti Capcom.

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn