Star Wars Jedi Survivor - výhled

Respawn zřejmě započal práce na dalším pokračování Star Wars Jedi

14. 7. 2023
Zdroj náhledu: Respawn Entertainment

Vývojářské studio Respawn Entertainment zřejmě začalo naplno vyvíjet třetí titul ze světa Star Wars Jedi. Naznačuje to tedy alespoň nabídka práce, kterou Respawn zveřejnil. Studio totiž hledá nové lidi na různé pozice, jako je hlavní scenárista, zvukový inženýr či VFX umělec.

Skutečnosti, že je ve vývoji třetí díl, si všiml magazín Tech4Gamers, který inzerát s prací sdílel. Zajímavostí je například to, že se hledá člověk se zkušenostmi s Unreal Engine 5. To by mohlo znamenat, že nadcházející titul poběží právě na nejnovějším Unreal Enginu. Tato informace však není nijak překvapivá a přechod z Unreal Engine 4 na Unreal Engine 5 je logickým krokem.

Samozřejmě spekulovat o tom, jak se bude nový díl jmenovat a kdy vyjde, je předčasné. Vývoj je totiž pravděpodobně v rané fázi a dotáhnout hru do nějakého použitelného výsledku ještě pár let potrvá.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.