Humankind

Humankind na PlayStation a Xbox odložen na dobu neurčitou

16. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Společnost Sega Europe LTD., Amplitude Studios a Aspyr dnes oznámily, že kvůli některým, pro nás neznámým, jedinečným výzvám je vydání hry Humankind na PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S odloženo až do odvolání. Je tu ale i dobrá zpráva, všichni hráči, kteří si hru zakoupili v předprodeji, dostanou v souladu s platformami peníze zpět.

Všechna studia se také omlouvají za nepříjemnost a slíbila, že usilovně pracují na tom, aby Humankind dorazil na ostatní konzole co nejdříve. Bohužel také neuvádějí přímé datum vydání nebo jakýkoliv bližší rámec možného vydání. Na PC ale brzy vyjde rozšiřující balíček Together We Rule, konkrétně už 9. 11. tohoto roku.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.