Roadmapa pro PUBG na rok 2022

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: PUBG

Nová roadmapa hry PUBG: Battlegrounds poodhaluje chystaný obsah, jako je například návrat do Sanhoku, zcela nová zbraň, přepracovaný arkádový režim a mnohem více. Tato free-to-play střílečka byla uvedena na trh v roce 2017 a je považovaná za původce populárního žánru battle royale.

PUBG, založená na modifikacích vytvořených Brendanem „PlayerUnknown“ Greenem, odstartovala současný populární žánr kompetitivních battle royale stříleček. V tomto titulu, stejně jako ve většině jeho následovníků, hráči seskočí padákem na ostrov a sbírají suroviny, aby zabili ostatní hráče a dokázali tak přežít. Zóna pro přežití na ostrově se během hry postupně zmenšuje a postupnými kroky se hráči přibližují k sobě, čímž si vynucují konfrontaci. Postupem času se tato multiplayerová střílečka rozrostla o řadu různých map, zbraní a herních režimů.
Byla odhalena roadmapa pro hru PUBG: Battlegrounds 2022, která poskytuje hráčům informace o tom, co mohou v průběhu roku očekávat. Ve 2. čtvrtletí roku 2022 se mapa Sanhok navrátí ke své původní podobě, přičemž budou odstraněna vylepšení provedená v roce 2020, zatímco mapa Paramo bude přepracována. Kromě tréninkového režimu a zlepšení kvality života bude k dispozici také nová útočná puška ráže 7,62 mm. Ve 3. čtvrtletí 2022 se objeví nová mapa Kiki společně se změnami v ovládání zbraní. Na konci roku 2022 dojde k významným změnám na mapě Vikendi a k přepracování režimu Arcade. Kompletní plán PUBG na rok 2022 si můžete prohlédnout níže:
PUBG – Roadmapa

Zdroj: screenrant.com

Zdroj: screenrant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn