Far Cry 6 cover

Byl vydán crossover Far Cry 6 se Stranger Things

25. 3. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Ubisoft již v září oznámil, že bude Far Cry 6 v budoucích DLC provázán se Stranger Things, a nyní byl tento dodatek uveden na trh.

Ubisoft zveřejnil nový teaser trailer, v němž se můžete podívat na některé záběry z crossoverové mise Stranger Things, která bude spuštěna 24. března. Podle očekávání obsahuje několik zvláštností, které rozpoznají příznivci netflixovského seriálu Stranger Things, například nechvalně proslulého Demogorgona, výraznou červenou oblohu a další. Jelikož se stále jedná o Far Cry 6, hratelnou postavou v této crossoverové misi bude hlavní hrdina Dani Rojas, ale možná se objeví i některé známé tváře.

Tuto misi si navíc může zahrát kdokoliv, protože Far Cry 6 bude tento víkend – 24. až 27. března – k dispozici zdarma. Stejně jako zbytek hry Far Cry 6 lze i tuto crossoverovou misi hrát samostatně nebo v kooperaci. Ačkoli bylo oznámení DLC učiněno již před několika měsíci a do vydání zbývalo necelých 24 hodin, o tomto crossoveru Stranger Things se toho moc neví. Je to rozhodně zvláštní DLC, vzhledem k tomu, že tyto dvě série spolu příliš nesouvisí, pokud vůbec, ale i tak to vypadá, že to bude dobrá zábava. Doufejme, že na to nebudeme muset čekat příliš dlouho, protože hra vyšla už dnes.

Zdroj: gameinformer.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.