Tales of Arise a Scarlet Nexus spojí síly v novém DLC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bandai Namco

Tales of Arise i Scarlet Nexus se minulý rok představila jako velice úspěšná JRPG od Bandai Namco. Obzvláště Tales of Arise už během svého prvního týdne od uvedení na trh překonalo dosavadní prodejní rekordy jakéhokoli dílu série Tales of a s milionem celosvětově prodaných kopií se vyšplhalo na první příčky. Tento titul také vyhrál ocenění Game Awards minulého roku v kategorii nejlepší RPG. Dost už ovšem chvástání, tyto dvě hry čeká společná zářná budoucnost.

Společnost Bandai Namco ohlásila crossoverovou spolupráci na rozšiřujícím DLC. Tales of Arise × Scarlet Nexus DLC přinese obsah z jednoho titulu do druhého. V případě Tales of Arise budete mít možnost pořídit si položky, jako je například zbraň jménem „Myoho Muramasa“, což je Yuitův meč. Dále budou přidány kosmetické doplňky na motivy „Baki-chan“ – roztomilý růžovo-bílý a tuze těžko identifikovatelný tvor. Na druhou stranu ve hře Scarlet Nexus půjde taktéž spíše o kosmetické doplňky, jako je například Alphenova rozbitá železná maska ​​či Blazing Sword.

Zdroj: Bandai Namco

Pro Tales of Arise bude toto DLC zcela zdarma, ale to samé se nedá s jistotou tvrdit také u Scarlet Nexus. Je dosti možné, že v tomto případě může být rozšíření placené. Další formy spolupráce a nový obsah do obou her se dozvíme v průběhu následujících dní, protože to zatím není vše.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn