Cyberpunk 2077 Judy

Rozšíření pro Cyberpunk 2077 bude placené

16. 11. 2022
 

Cyberpunk 2077  bych se nebál srovnávat s No Man's Sky, protože i když se jedná o dvě odlišné hry, mají jedno společné, a to, že v době svého vydání nebyly v nejlepší formě a herní komunita je obecně zavrhovala. Naštěstí pro vývojáře se našlo několik odvážných duší, který si jejich projekt dokázaly zamilovat i přes jeho značné nedostatky. Právě díky těmto lidem se vývojáři nevzdali a začali své hry opravovat.

Očekávané rozšíření Phantom Liberty pro hru Cyberpunk 2077, v němž se vrací oblíbený Keanu Reeves a nová ženská posila Sasha Grey, bude placené. Serveru Gamesradar+ to potvrdil Radek Grabowski, globální PR ředitel společnosti CDPR. Toto oznámení některé fanoušky překvapilo, protože očekávali, že podobně jako Zaklínač dostane CP2077 další bezplatný obsah. Někdo zde možná zapomněl, že Zaklínač dostal rovnou dvě placená rozšíření, na druhou stranu chápu, že to může být matoucí, protože Geralt dostal několik DLC zdarma.

Koneckonců pan Grabowski a také Michal Nowakowski v minulosti řekli, že je pro ně rozdíl mezi DLC a rozšířeními. „Na příkladu Divokého honu se ukázalo, že DLC jsou bezplatné – ale omezené – přídavky, zatímco rozšíření jsou prémiová, placená a podstatně rozsáhlejší.“Společnost CD Projekt nepotvrdila přesné ceny, ale Grabowski řekl, že „naše rozšíření jsou tradičně levnější než hry za plnou cenu“. To naznačuje, že ačkoliv Phantom Liberty může stát o něco více než Geraltova dobrodružství, bude levnější než Cyberpunk 2077.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.